Novo

5/5 (11x)

Svaka žena zaslužuje s vremena na vrijeme zasjati najjačim svjetlom. Čitaj više

Proizvođač: LORES

Želite li više komada ?

Pošaljite nam e-mail i mi ćemo kompletirati robu za vas !

Svaka žena zaslužuje s vremena na vrijeme zasjati najjačim svjetlom. Želite li privući svačiju pažnju i naglasiti prirodnu ljepotu svojih nogu, odaberite Brillante hulahopke. Ovo je jedinstveni model posvećen samouvjerenim ženama koje ne vole nestati u masi!

Sjajne Brillante hulahopke savršen su dodatak za zabavu na kojoj je elegancija najvažnija. Uspješno ih možete kombinirati uz večernje haljine, male crne haljine ili otmjene kratke hlačice. Zahvaljujući njihovom atraktivnom sjaju, vaše noge će biti lijepo otkrivene. Tanke i lagane poput maglice, bit će fenomenalan izbor za tople sezone.

Neka vas ne zavara njihova mekoća: iako su nevjerojatno meke i gotovo prozirne, sjajne Brillante tajice iznenadit će vas svojom izdržljivošću. Ovaj model će vas vjerno pratiti na mnogim događanjima!