Karirane najlonke PARMA 20 DEN Lores

4.7/5 (10x)

Volite klasiku, ali u isto vrijeme ne želite nestati u masi? Čitaj više

Volite klasiku, ali u isto vrijeme ne želite nestati u masi? Imamo savršeno rješenje za vas: elegantne PARMA najlonke sa uzorkom koje će ukrasiti vaše noge najmodernijim printom u obliku crno-crvenog kariranog uzorka. Ovaj uzorak je savršen kako za svakodnevne tako i za elegantne kombinacije.

Karirani printovi ponovno su sve popularniji pa bi ih svaka ljubiteljica mode trebala dodati u svoj ormar. PARMA najlonke će dodati moderan štih svim vašim odjevnim kombinacijama. Osim toga, ovaj pametan uzorak nježno stanji vaše noge i čini ih još dužima.

Debljina od 20 DEN je optimalno rješenje za tople mjesece. Najlonke prekrivaju vaše noge finom maglicom koja im daje seksi izgled. U kombinaciji s crnim salonkama i klasičnom malom crnom haljinom teško ćete odvojiti pogled od njih. Odaberite karo - najmoderniji print ove sezone!

4.7/5

Karirane najlonke PARMA 20 DEN Lores