Elegantne hulahopke sa crvenim šavom RIGA ROSSA 20 DEN Lores

4.77/5 (13x)

Hulahopke su danas iznimno važan element stajlinga. Čitaj više

Hulahopke su danas iznimno važan element stajlinga. Ljubiteljice klasike svakako će izabrati glatke modele, dok će ljubiteljice ekstravagancije izabrati originalne modele s uzorkom. A na tržištu ih ima u izobilju! Dekorativni element, primjerice u obliku cvijeta ili lista, može suptilno ukrasiti gležanj, ali može biti i esencija hulahopki, dok točkice, uzorci ili šahovnice prekriju cijelu nogu.

Ako tražite prijelazno rješenje, odaberite model Riga Rossa! Koristi motiv šavova koji je iznimno moderan posljednjih sezona, a proteže se od pete do samog vrha, zbog čega nogavice izgledaju izrazito elegantno. Tanke, ali iznimno izdržljive hulahopke jedinstvene su kombinacije klasične crne i vatreno crvene, što ih čini idealnim za večernji styling, uz kratku "malu crnu haljinu" ili mini suknju ostati u vašem ormaru dugo vremena.

4.77/5

Elegantne hulahopke sa crvenim šavom RIGA ROSSA 20 DEN Lores