Najlonke sa srcima BERGAMO 20 DEN Lores

5/5 (3x)

Srca su jedan od bezvremenskih dizajna koje žene jednostavno vole. Čitaj više

Srca su jedan od bezvremenskih dizajna koje žene jednostavno vole. Njima danas možete ukrasiti i svoje noge odabirom elegantnih BERGAMO najlonki. S ovim nevjerojatno romantičnim dodatkom, svi će vaši outfiti biti šarmantni i šik.

BERGAMO su ženske crne najlonke debljine 20 DEN idealne za toplije dane. Iako im prednji dio izgleda potpuno klasično, stražnji će iznenaditi i impresionirati zahvaljujući prekrasnom printu u obliku niza srca i točkica. Zahvaljujući okomitom rasporedu uzoraka, BERGAMO najlonke optički stanji noge, zbog čega su savršene za sve žene.

BERGAMO najlonke izrađene od najkvalitetnije pređe u skladu s talijanskom tehnikom očarat će vas ne samo svojim stilom, već i udobnošću nošenja. Lagan, mekan i vrlo fleksibilan. Isprobajte ih i postat će vaš omiljeni dodatak za spojeve, zabave i ležerne sastanke.

Najlonke sa srcima BERGAMO 20 DEN Lores